اخبار
1397/12/20 دوشنبهبه همت دانشگاه پیام نور مرکز ملکان .......
یادواره شهدای دانشجو در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملکان برگزار شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ملکان :

به همت بسیج دانشجویی شهرستان ملکان و بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز ملکان ، یادواره شهدای دانشجو در محل سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و با حضور فرماندار، امام جمعه ، فرمانده سپاه شهرستان ملکان ، جمع کثیری از مسئولین ، خانواده شهداء و دانشجویان برگزار شد.

سردار نوعی اقدم سخنران و مهمان ویژه این مراسم ، ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این یادواره ، گفت : در اوج تحریم های ظالمانه و تهدیدهای گسترده استکبار جهانی ؛ با حفظ عزت و اقتدار و استقلال خود ، انقلاب اسلامی را به همه جهان صادر می کنیم .

وی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز از توان و قدرت بازدارنگی بالایی برخوردار است، گفت: خون شهدا این انقلاب و نظام را بیمه کرده است و ما در این کشور عزیز اسلامی با اتحاد و همدلی همه نقشه های شوم و پیچیده دشمنان را خنثی کرده و روز به روز پیشرفت خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه شهدا سند عزت ، شرف و مردانگی هستند، گفت : ملتی که شهدا را همراه خود دارد از هیچ حیله و ترفندی نمی ترسد و بنده به عنوان کارشناس مسائل نظامی اعلام می دارم، دشمنان ایران اسلامی تا کنون هر آنچه که در توان داشتند برای مقابله با ایران به کار گرفته اند ولی اتحاد این ملت شریف همواره باعث شکست و سرافکندگی آنان شده است .

سردار نوعی اقدم اقتدار ایران اسلامی را مرهون رهبری عظیم الشان حضرت آیت الله العضمی امام خامنه ای     ( مدظله العالی ) دانسته و گفت : زمانی که کل دنیا در برابر ایران متحد شد و جنگ تحمیلی را به راه انداختند و ما با دست خالی رودر روی آنان ایستادیم ، آنها نتوانستند کاری از پیش ببرند چه برسد به الان که ما در حوزه نظامی حرف های زیادی برای گفتن داریم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ