اخبار
1397/11/6 شنبهدکتر معصومی در مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی مرکز تبریز
در سایه تلاش و اتحاد همکاران اداری و علمی شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش دانشگاه هستیم

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی مرکز تبریز با حضور اعضای هیئت رئیسه استان و مرکز تبریز و جمعی از همکاران علمی و اداری در سالن شهید چمران مرکز تبریز برگزار شد.

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای همه همکاران علمی و اداری در برگزاری منظم و بی عیب و نقص امتحانات پایان ترم نیمسال اول 98-97 ، گفت : در آستانه چهل سالگی انقلاب و سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه پیام نور ، به همت شما همکاران شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این دانشگاه در تمامی عرصه ها هستیم .

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در راستای تحقق شعار خود ، آموزش را به دورترین نقاط کشور رسانده است ، گفت : درراستای تکریم ارباب رجوع و جذب حداکثری دانشجو حتی در مراکزی که تعداد دانشجویان آنها کم هست در حال ارائه خدمات به دانشجویان عزیز هستیم .

رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن قدردانی از زحمات دکتر شعبانیان به عنوان یکی از همکاران علمی و با تجربه با بیش از 26 سال سابقه خدمت ، گفت : امیدوارم دکتر جانی به عنوان معاون جدید آموزش و تحصیلات تکمیلی مرکز تبریز که این مسئولیت را قبول کردند ، در ادامه روند خوب و سازنده این قسمت دانشگاه موفق و موید باشند

دکتر شعبانیان نیز ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه دکتر معصومی در طی مدت تصدی پست معاونت مرکز تبریز و نیز همراهی همکاران دانشگاه و بویژه واحد آموزش و تحصیلات تکمیلی ، گفت : همواره به عنوان یک فرد دانشگاهی در خدمت دانشگاه پیام نور بوده ام و در هرجایی که لازم باشد جهت سربلندی و موفقیت این دانشگاه کمک حال همکاران خواهم بود.

در پایان این مراسم جلسه صمیمی هیئت رئیسه ستاد استان با همکاران علمی و اداری برگزار و به سوالات همکاران در حوزه های مختلف کاری دانشگاه پاسخ داده شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ