اخبار
1397/11/3 چهارشنبهرئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از سامانه نشریات دانشجویی دیجیتال :
دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی پیشگام در راه اندازی نشریات دانشجویی دیجیتال

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی گفت: 33نشریه  دانشجویی در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در حال فعالیت است و 17نشریه نیز در انتظار اخذ مجوز فعالیت هستند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی امروز در مراسم رونمایی از نشریات دیجیتال این دانشگاه، با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی پیشگام در راه اندازی نشریات دانشجویی دیجیتال است، افزود: 33 نشریه فعال دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی در حال حاضر به صورت چاپی و دیجیتالی در اختیار دانشجویان قرار دارد.
وی بر لزوم گسترش فعالیت های رسانه ای دانشجویان تاکید کرد و گفت: هدف از انتشار نشریات دانشجویی این است که دانشجو در نوشتن و آگاهی بخشی پیشرفت کند و بتواند نقش موثری در زمینه اطلاع رسانی ایفا نماید.
دکتر غنی زاده معاون دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی نیز مولفه ارزیابی و دموکراسی جوامع را حضور نشریات دانست و افزود: یکی از نمودارهای شکل گیری ودموکراسی درجوامع  حضور مدنی ونظارت رسانه ای است و خدا را شاکریم که استان آذربایجان شرقی در حوزه نشریات دانشجویی فعالیت چشمگیری داشته است.
وی اخلاق مداری و رعایت امانت را در خبر نویسی و انتقال خبر ضروری دانست.
 
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور:
نمایندگی خبرگزاری یوپنا در استانها راه اندازی می شود
 

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: فعالیت 21 انجمن ، 1600 کانون و 314 نشریه  دانشجویی در دانشگاه پیام نور سراسر کشور نشانگر پویایی و توانمندی دانشجویان این دانشگاه است .
به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز امروز در مراسم رونمایی از سامانه نشریات دانشجویی دیجیتال دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ، راه اندازی نشریات دانشجویی دیجیتال را یکی از بهترین راه های صرفه جویی مالی دانست و گفت: توسعه بسترهای الکترونیکی در دانشگاه پیام نور در راستای اهداف و ماموریت های این دانشگاه است .
وی از راه اندازی نمایندگی های خبرگزاری یوپنا در استانها در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: مدیران مسئول نمایندگی های خبرگزاری یوپنا به عنوان خبرنگار افتخاری زیر مجموعه روابط عمومی دانشگاه های پیام نور استانها خواهند بود.
وی گسترش روابط عمومی الکترونیک را نیز یکی دیگر از برنامه های اداره کل روابط عمومی عنوان کرد و گفت: توسعه زیرساخت های الکترونیکی دانشگاه گامی موثر در جهت دستیابی به اهداف است و در این راستا نباید از فراهم سازی این زیرساخت در روابط عمومی غفلت کرد .

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ