اخبار
1397/11/2 سه‌شنبهدکتر معصومی : ترویج سنت قرض الحسنه اثرات سازنده ای در جامعه می تواند داشته باشد.
دیدار هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور استان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

اعضای هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران استان آذربایجان شرقی با حضور در ستاد استانی دانشگاه پیام نور ، ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه های مختلف فی مابین ، با دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.

دکتر معصومی ضمن تقدیر از مدیریت شعب این بانک و تلاشهای آنها در راستای ترویج قرض الحسنه ، گفت : ترویج سنت قرض الحسنه اثرات مفید و سازنده ای در جامعه اسلامی می تواند داشته باشد و هر اندازه بتوانیم در این مسیر گام برداشته و از پتانسیل های طرفین بهره مند شویم به همان اندازه شاهد رشد و شکوفایی جامعه و استان خواهیم بود.
ایشان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از دانشگاههای برتر پیام نور کشور دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالایی در زمینه های مختلف علمی ، پژوهشی ، اداری و آموزشی هست ، گفت : امیدوارم با گفتگو و تعیین موارد قابل همکاری و افزایش تعامل فی مابین دو دستگاه ، شاهد تحقق اهداف هر دو سازمان در سطح عالی باشیم .

دکتر غنی زاده معاون دانشگاه پیام نور استان نیز ضمن قدردانی از حضور همکاران بانک قرض الحسنه مهر ایران و ستودن فعالیت های قرض الحسنه این بانک ، به فعالیت های واحد آموزشهای آزاد و پژوهشی دانشگاه اشاره کرده و گفت : می توانیم در راستای برقراری تعامل سازنده دو طرفه در جهت تامین اهداف دو سازمان معتبر و دولتی گامهای بسیار ارزشمندی برداریم .

دکتر منافی آذر مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان آذربایجان شرقی نیز ضمن قدردانی از توجه مسئولین دانشگاه به امر قرض الحسنه و نیز اهمیت دادن به گسترش تعاملات فی مابین ، گفت : بانک قرض الحسنه مهر ایران با اهداف خاص و به صورت تخصصی فعالیت خود را از سال 88 شروع کرده و در عرض این سالها منشاء خیر و برکات فراوانی برای آحاد مردم جامعه بوده و خواهد بود.

ایشان با تبیین رسالت این بانک و اهمیت ترویج فرهنگ قرض الحسنه آمادگی این بانک جهت ارتقاء سطح همکاری با دانشگاه پیام نور را اعلام کرده و کفت : امیدوارم با عقد تفاهم نامه همکاری و تسریع روشهای همکاری شاهد رشد و بالندگی بیش از پیش این دو نهاد مهم و تاثیر گذار استان باشیم .
 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ