اخبار
1397/10/23 يكشنبهمدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای دانشگاه خبر داد:
راه اندازی دو مرکز مستقل آموزش های آزاد و چند رسانه ای / معرفی سه استان برتر در زمینه درآمدزایی

.

دکتر مقدسی از راه اندازی دو مرکز آموزش های آزاد و چندرسانه ای دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این دو مرکز با هدف توسعه مهارت افزایی مخاطبان بالای دیپلم و همچنین درآمدزایی در خرم آباد لرستان و رامهرمز خوزستان راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی، مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای با اشاره به شعار دانشگاه پیام نور مبنی بر « آموزش برای همه، همه وقت و همه جا» افزود: این دانشگاه در رویکردی جدید امکانات آموزشی و مهارتی را نه تنها برای دانشجویان خود بلکه برای تمامی علاقه مندان به یادگیری دروس مهارتی فراهم می کند.
وی افزود: بر این اساس مراکز آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور پس از فراهم سازی زیرساخت های لازم، به زودی در سراسر کشور راه اندازی خواهند شد و دانشپذیران این مراکز به راحتی می توانند علوم و مهارتهای مورد علاقه خود را بیاموزند.
دکتر مقدسی اظهار داشت: دفاتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور هم اکنون در تمامی مراکز و واحدهای این دانشگاه در سراسر کشور با هدف درآمدزایی فعال هستند و با راه اندازی مراکز مستقل ویژه آموزش های آزاد، به شکلی هدفمند تر در جهت توسعه مهارت و همچنین درآمدزایی گام خواهیم برداشت.
وی از ارزیابی دانشگاه های پیام نور در سراسر کشوردر میزان جذب دانشپذیر و همچنین درآمدزایی خبر داد و گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته از شهریور 96 تا شهریور 97، دانشگاه های پیام نور استانهای تهران، آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ