اخبار
1397/10/3 دوشنبهدکتر معصومی در بازدید از امتحانات پایان ترم مرکز تبریز
استان آذربایجان شرقی جزو استانهای پیشرو و برتر دانشگاه پیام نور کشور است .

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور ، با حضور در مرکز تبریز از نزدیک در جریان روند اجرایی امتحانات پایان ترم این مرکز قرار گرفته و از بخشهای مختلف این دانشگاه در راستای برگزاری مطلوب امتحانات بازدید کرد.

دکتر معصومی ضمن قدردانی از تلاشهای همه همکاران علمی و اداری در تمامی مراکز و واحدهای استان و بویژه مرکز تبریز به عنوان پرجمعیت ترین مرکز دانشگاهی پیام نور استان ، گفت : آزمونهای دانشگاه پیام نور به علت سیستم متمرکز کشوری یکی از با کیفیت ترین آزمونهای کشور است و همه همکاران با تلاش و همدلی سعی در برگزاری مطلوب این امتحانات طبق سنوات گذشته دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ، همواره در حوزه های مختلف جزو استانهای پیشرو و برتر بوده ، گفت : امیدوارم با تلاش و برنامه ریزی مدون امسال نیز جزو استانهای برتر در حوزه آموزش و برگزاری مطلوب امتحانات در بین دانشگاههای پیام نور کشور باشیم .

وی با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع و لزوم رعایت این امر توسط تمامی ارکان دانشگاه گفت : باید تلاش کنیم تا با ارائه خدمات مطلوب و ایجاد زیرساخت های مناسب و تکمیل آنها ، دانشگاه پیام نور استان را به جایگاه والاتری در سطح کشور برسانیم .
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ