اخبار
1397/10/3 دوشنبهدکتر باغبانی در دیدار با رئیس حوزه علمیه شهرستان ملکان
وحدت حوزه و دانشگاه راهبرد اساسی برای تحقق اسلام ناب محمدی است .

.

به گزارش روابط عمومی واحد ملکان :

دکتر باغبانی رئیس دانشگاه پیام نور واحد ملکان به همراه جمعی از کارکنان این واحد با حضور در محل حوزه علمیه امام صادق ( ع ) شهرستان ملکان ، با حجت الاسلام زمانی رئیس این حوزه علمیه دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی ضمن قدردانی از حضور مسئولین دانشگاه پیام نور و تاکید بر برگزاری چنین جلساتی در طی سال جهت بهره مندی از تجربیات و استفاده از پتانسیل های دو نهاد ، گفت : از خجسته ترین پیامد های انقلاب اسلامی ، وحدت حوزه و دانشگاه است که با رهنمودهای بنیانگذار کبیر و معمار انقلاب حضرت امام خمینی ( ره ) شکل گرفت و امروز شاهد اثرات و برکات مثبت آن در جامعه هستیم .

دکتر باغبانی نیز ضمن قدردانی از فعالیت های سازنده و مثبت حوزه علمیه شهرستان ملکان و لزوم ارتباطات تدوین شده بین نهاد ، گفت : وحدت حوزه و دانشگاه راهبرد اساسی برای تحقق اسلام ناب محمدی است و همکاری و تعامل گسترده بین دو نهاد دانشگاه و حوزه می تواند در گسترش فرهنگ اصیل اسلامی و مقابله با تهاجم ارزش ها و فرهنگ غربی اثرات بسیار سازنده و مثبتی داشته باشد .

وی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و همدلی هستیم ، گفت : ما مسئولین نباید از این ظرفیت بسیار بالا و گسترده دو نهاد دانشگاه و حوزه علمیه غافل شویم و با کمک و همدلی در پیشبرد جامعه ایران عزیز اسلامی به سوی رشد و تعالی بیش از پیش تلاش نماییم .
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ