اخبار
1397/9/24 شنبهدکترکریمی درمراسم رونمائی ازطرح های فناورانه استان آذربایجان شرقی؛
مراکز نوآوری آینده جوانان دارای ایده راتضمین میکند/رونمائی ازطرح های فناورانه دانشگاه پیام نور استان اذربایجان شرقی

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی :

مراسم رونمایی از طرح‌های فناورانه مرکز هشترود دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی درمحل سالن اجتماعات مرکزهشترودبرگزارشد.
 معاون پژوهش و فناوری  دانشگاه پیام نور دراین مراسم  با اشاره به اینکه پیشرفت های آینده در زمینه های مختلف بسیار گسترده تر از امروز خواهد بود گفت: اقتصاد و اشتغال  مرزی نمی‌شناسد و هر کسی که ایده و فکری در ذهن خود جهت حل مشکلی از مشکلات جامعه داشته باشد می تواند با حرکت و فعالیت در این مراکز نوآوری آینده خود و کشور را تضمین نماید و دانشجویان ما در دانشگاه‌ها باید بتوانند امکان  کار و اشتغال آینده خود را از هم اکنون فراهم کنند .
 دکتر کریمی ضمن تشریح فعالیت های معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور کشور گفت: با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری به زودی مراکز استعدادیابی و شبکه نوآوری دانشگاه پیام نور کشور راه اندازی خواهد شد و شاهد استعدادیابی دانشجویان و رشد و پیشرفت دانشگاه پیام نور بیش از پیش در حوزه پژوهش و فناوری و نوآوری خواهیم بود .
وی با بیان اینکه دغدغه امروز جوانان اقتصاد و اشتغال است گفت: امروزه تعریف سواد و باسواد و مرزهای علم و دانش طبق اعلام سازمان های بین المللی بسیار متفاوت از گذشته است و برای حضور موفق درعرصه های جهانی  باید سواد عاطفی، علمی، رایانه ای ، فرهنگی، و .... داشته باشیم .
 دکتر کریمی با اشاره به رویدادهای استارت آپ و اهمیت آن ها و برنامه های مدون دانشگاه پیام نور برای این رویداد ها ، گفت: جنگ های امروز جنگ های اقتصادی است و باید کمربندها را بسته و گام های مثبتی  را جهت استقلال اقتصادی و سیاسی با کمک دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه  برداریم.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ