اخبار
1397/9/20 سه‌شنبهدهمین جلسه روسای مراکز و واحدهای استان برگزار شد.
بررسی مسائل مختلف دانشگاه پیام نور استان در دهمین جلسه روسای مراکز و واحد ها ی سال 97

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

دهمین جلسه روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان ، با اعضای هیئت رئیسه ستاد استان به منظور بررسی مسائل جاری مراکز و واحد ها و آمادگی برای برگزاری مطلوب امتحانات پایان ترم در محل سالن کنفرانس ستاد استان برگزار شد.

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات روسای مراکز و واحدها و همکارانشان در ایام ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور و نیز مرحله تکمیل ظرفیت ، گفت : تکریم دانشجویان و ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب یکی از راههای حفظ دانشجو و ترغیب آنان به تحصیل در دانشگاه هست و از همه شما عزیزان می خواهم این امر را به صورت مکرر در تمامی جلسات اداری خود با همکاران مطرح نموده و از آنان بخواهید به صورت جدی به آن عمل کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به برخی تغییرات صورت گرفته در سطح روسای مراکز و واحدها ، گفت : تغییرات لازمه مدیریت است و هیچ تغییری دلیل بر ناتوانی عزیزان نیست بلکه با توجه به سیاست های دانشگاه و نیز توانایی های روسای محترم ، تغییرات جهت تحقق اهداف عالیه دانشگاه صورت میگیرد.

ایشان با اشاره به اهمیت برگزاری منظم کلاسهای درسی در تمامی مراکز و واحدها . حفظ نشاط و شادابی در دانشگاه ، گفت : به هیچ وجه توجیه در عدم برگزاری کلاسهای درسی را نخواهیم پذیرفت و با اساتید خاطی و اساتیدی که از نظر علمی در سطح دانشگاه پیام نور نیستند برخورد خواهیم کرد چرا که یکی از مهمترین برتریهای دانشگاه پیام نور به سایر دانشگاهها سیستم آموزشی متفاوت و امتحانات منحصر بفرد آن می باشد و در این راستا از همه شما می خواهم برای احقاق حق دانشجویان کوتاهی نکنید و متن قانون و بخشنامه های ارسالی در این زمینه را به دقت اجرا کنید.

رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه دانشگاه باید در تمامی ابعاد سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه تاثیر گذار باشد و موظف به تربیت دانشجویانی مومن و متعهد و کارآفرین برای جامعه هستیم ، گفت : با تمهیدات لازم و دقت روسای مراکز و اشراف برتمامی مسائل دانشگاه در تمامی حوزه ها ، امیدوارم شاهد برگزاری مطلوب و بدون ایراد امتحانات پایان ترم باشیم.

دکتر معصومی با تشکر از دست اندرکاران برگزاری دوره های آموزشهای آزاد و موفقیت در کسب رتبه دوم کشور و بحث های درآمدزایی برای دانشگاه ، گفت : کسب مقام دوم بعد از استان تهران نشان از تعهد کاری و همدلی کارکنان استان و مراکز مجری دوره های آموزشهای آزاد در راستای تحقق اهداف دانشگاه هست و امیدوارم تمامی مراکز و واحدها با بهره مندی از پتانسیل های موجود خود در دانشگاه و شهرستانها و حفظ رسالت دانشگاه در این زمینه گامهای موثری بردارند.

حجت الاسلام دکتر جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور استان نیز با قدردانی از زحمات روسای مراکز و واحدها و آرزوی توفیق و سربلندی برای همه آنان در ارائه خدمات به دانشجویان و آینده سازان کشور ، گفت : طبق روایتی که از امام صادق ( ع ) داریم ،  4 خصلت هست که اگر در انسان باشد خداوند گناهان او را می بخشد و آن  عبارت است از : صداقت ، خوش اخلاقی ، حیا و شکرخداوند ، و چنانچه ما بتوانیم در مسئولیت های خود این چهار خصلت را داشته باشیم به موفقیت های بزرگی دست پیدا خواهیم کرد.

دکتر غنی زاده معاون دانشگاه پیام نور استان نیز با تقدیر از زحمات روسای مراکز و واحدها ، گفت : تاکید بر دلبستگی دانشجویان به دانشگاه در تمامی حوزه ها ، نیازمند ترسیم وضعیت فعلی و تعریف افق برای رسیدن به نکته مطلوب است .

ایشان با اشاره به وجه تمایز دانشگاه در حوزه آموزشی که به یکی از ابزار قدرتمند دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاههای کشور تبدیل شده ، گفت : علت این برتری رفتار همه ما در حوزه آموزش براساس استانداردهای تعریف شده بسیار بالا هست و اگر چنانچه ما در سایر حوزه ها نیز بتوانیم استاندارد کار آن حوزه را تعریف و به آن عمل کنیم قطع یقین شاهد موفقیت در آن حوزه در مقایسه با سایر دانشگاهها خواهیم بود.

معاون دانشگاه پیام نور استان با بیان اینکه اطلاع رسانی عملکرد در تمامی حوزه ها و ارتباط با روابط عمومی یکی از ارکان موفقیت دانشگاه می تواند باشد ، گفت : در تمامی حوزه های دانشگاه عملکردهای مثبت و سازنده اتفاق می افتد که حتما باید آنها را در زمان خود و به نحو احسن بتوانیم اطلاع رسانی کنیم تا دانشجویان و سایر آحاد مردم شناخت دقیق و مناسبی از دانشگاه پیام نورداشته باشند و این امر می تواند در طولانی مدت در جذب دانشجو و حفظ دانشجویان کمک شایانی برای دانشگاه باشد.

دکتر مسعودی نیا رئیس اداره حراست دانشگاه پیام نور استان نیز ضمن بیان مطالبی در خصوص اهمیت امتحانات و بروز رسانی قرنطینه های امتحانات ، گفت : لزوم هوشیاری تمامی مسئولین در تمامی حوزه ها و حفظ آرامش و محیط پویای دانشگاه برای دانشجویان از اولویت های اصلی دانشگاه هست .

روسای مراکز و واحدهای استان با ارائه گزارش عملکرد مرکز و واحد مربوطه و بیان نکته نظرات خود ، پیشنهاداتی را در خصوص عملیاتی کردن تصمیمات اخذ شده و بهبود امور ارائه دادند.  

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ