اخبار
1397/9/20 سه‌شنبهبا حضور دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان
جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی با اعضای هیئت رئیسه ستاد استان و مرکز تبریز برگزار شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی مرکز تبریز با هیئت رئیسه ستاد استان و مرکز تبریز ، با حضور حداکثری اعضاء در محل سالن شورا مرکز تبریز برگزار شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور ضمن تقدیر از حضور مشتاقانه و حداکثری اعضای علمی در این جلسه ، گفت : امیدوارم خروجی این جلسات باعث رشد و پیشرفت دانشگاه شده و با بررسی نقاط ضعف و برنامه ریزی بر اساس نقاط قوت و تلاشی مضاعف در راستای تحقق اهداف دانشگاه ، دررساندن پیام نور استان آذربایجان شرقی به جایگاه واقعی آن موفق باشیم .
رئیس استان آذربایجان شرقی با تقدیر از فعالیت های دکتر حاج علیلو در زمان تصدی پست رئیس مرکز تبریز و بیان اینکه ایشان یکی از روسای باتجربه و متعهد دانشگاه بودند و هستند ، گفت : از دکتر فضلی به عنوان یک نیروی ارزشی و با تجربه تشکر می کنیم که در این برهه از زمان و با توجه به مشکلات و کمبودهای موجود در برخی زمینه ها ، این مسئلیت خطیر را قبول کردند و امیدواریم با حمایت همه جانبه از ایشان توسط اعضای علمی و نیز تلاش و همت خود ایشان شاهد موفقیت های بیش از پیش مرکز تبریز در تمامی حوزه ها باشیم.
دکتر معصومی با تشکر از برگزاری مراسم روز دانشجو و لزوم توجه به این قشر مهم و آینده ساز کشور ، گفت : دانشجویان در بسیاری از زمینه ها اساتید را الگوی خود می دانند و ما به عنوان استاد دانشگاه وظیفه داریم در تربیت جوانانی با نظم و انظباط اجتماعی ، وجدان کاری ، مومن ، متعهد ، خلاق ، کارآفرین و نوآور تلاش نموده و از این راه آینده سیاسی و اقتصادی و فرهنگی کشور را تضمین نماییم .
رئیس دبیر خانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به در پیش بودن هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه ، گفت : آموزش و پژوهش دو رکن اصلی و اساسی دانشگاه هست و اساتید ما باید با تحقیق و تعریف پروژه های پژوهشی برای خود و دانشجویان هم روش تحقیق را به دانشجویان بیاموزند و هم در جهت تولید علم و نیز تبدیل آن به ثروت از راه تجاری سازی و ارتباط با صنعت بیش از پیش فعال باشند.
ایشان باتقدیر از زحمات همه همکاران علمی و درخواست همکاری و تولید فکر و ایده در راستای تحقق اهداف دانشگاه و نیز ارتقاء جایگاه علمی و پژوهشی دانشگاه در سطح استان و کشور ، گفت : یکی از ارکان مهم و شاخص متمایز کننده دانشگاه پیام نور از سایر دانشگاهها کیفیت بالای آموزشی و امتحانات منحصر بفرد آن هست که امیدوارم با توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات پایان ترم ، با کمک و همراهی یکدیگر شاهد برگزاری امتحاناتی در فضایی آرام و با کیفیت عالی باشیم .
حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور استان نیز ضمن تقدیر از حضور حداکثری اعضای هیئت علمی و نیز دکتر فضلی به جهت برگزاری این نشست ، گفت : این جلسات می تواند نقش تاثیر گذاری در پیشبرد اهداف دانشگاه داشته باشد .
دکتر جلیلی با اشاره به اهمیت نماز و خواندن نماز با حضور قلب ، گفت : برپایی نماز آثار مثبتی در زندگی فردی و اجتماعی دارد و باید بدانیم که همواره خداوند متعال ناظر بر تمامی رفتارها و اعمال ما می باشد و هر اندازه بتوانیم حضور قلب در خواندن نماز را تمرین کنیم به همان اندازه آثار آن را خواهیم دید.
ایشان با اشاره به انبیاء الهی در سایه عبادت و عمل به آموزه های دینی به مقام خلیل الهی و کریم الهی رسیده اند ، گفت : تا زمانی که به آموزه های دینی خود به خوبی عمل نکنیم نباید انتظار جامعه ای مترقی داشته باشیم و انسان ها به اندازه عبودیت دارای عقلانیت هستند و هر اندازه از عبودیت فاصله بگیریم به همان نسبت از عقلانیت هم فاصله خواهیم گرفت .
دکتر فضلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تبریز نیز ضمن قدردانی از حضور حاضرین و تشکر از حمایت های همه جانبه هیئت رئیسه استان از مرکز تبریز جهت حل مشکلات و پیشبرد امور این مرکز ، گفت : معتقدم هر اندازه که بتوانیم با اعضای علمی بیشتر و بهتر تعامل کنیم ، بازخورد مناسب تری از عملکرد خود خواهیم داشت و برنامه ریزی قوی تری برای انجام امور صورت خواهد گرفت .
دکتر مسعودی نیا رئیس اداره حراست دانشگاه پیام نور استان نیز با اشاره به برخی از مسائل جهت ایجاد آمادگی برای برگزاری مطلوب امتحانات ، گفت : آرامش مرکز تبریز و سایر مراکز و واحدهای استان مرهون تلاشهای همه همکاران علمی و اداری و هیئت رئیسه استان می باشد و امیدواریم با اخذ رویه یکسان در خصوص مسائل مختلف مربوط به دانشجویان ، ضمن حفظ کرامت دانشجویان وترغیب به تحصیل آنان در دانشگاه پیام نور ، شاهد بالندگی بیش از پیش دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی باشیم .
دکتر شعبانیان معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی مرکز تبریز و مهندس پناهزاده معاون اجرائی مرکز تبریز نیز با ارائه گزارش عملکرد حوزه های مربوطه ، از حاضرین خواستند با ارائه نکته نظرات و بیان دیدگاههای خود ، در راه تحقق دانشگاهی مطلوب و مورد قبول آنان را یاری کنند .
در این جلسه و نشست صمیمی هر یک از اعضای هیئت علمی با بیان نکته نظرات خود و ارائه پیشنهادهای مختلف در حوزه های مختلف دانشگاه ، از دکتر معصومی به دلیل انتصاب دکتر فضلی تشکر کرده واز تلاشهای دکتر حاج علیلو رئیس سابق مرکز تبریز قدردانی کردند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ