اخبار
1397/8/6 يكشنبه دکتر معصومی در جلسه مسئولین برنامه ریزی مراکز و واحدها
یکی از ارکان اصلی موفقیت و پیشرفت برنامه ریزی صحیح و اجرای دقیق آن است.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان :

جلسه مسئولین برنامه ریزی درسی مراکز و واحدهای استان با دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان به منظور اجرایی و عملیاتی نمودن آئین نامه فعالیت های علمی و هم اندیشی در خصوص برنامه ریزی آموزشی دانشگاه در سال تحصیلی 98-97 ، در محل ستاد استان برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر معصومی ضمن تقدیر از زحمات همه همکاران اداری در قسمتهای مختلف دانشگاه و نیز همکاران برنامه ریزی درسی در کلیه مراکز وواحدهای استان ، گفت : یکی از ارکان اصلی موفقیت و پیشرفت برنامه ریزی صحیح و اجرای دقیق آن است .
رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اهمیت کیفیت آموزشی و نقش تاثیرگذار آن در جذب دانشجو ، گفت : باید با همدلی و تلاش بیش از پیش نسبت به جذب دانشجو و تکریم آنها برنامه ریزی کنیم و با داشتن برنامه ای مدون و مصوب و اجرای همزمان آن در تمامی مراکز و واحدها کیفیت ارائه خدمات خود را افزایش دهیم .
رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به لزوم صرفه جویی در تمامی بخشهای دانشگاه و استفاده بهینه از امکانات موجود ، گفت : صرفه جویی به معنی عدم استفاده از امکانات نیست بلکه به معنی استفاده صحیح و به اندازه از امکانات دانشگاه هست و اگر چنانچه بتوانیم این فرهنگ را به صورت صحیح در دانشگاه و حتی زندگی و جامعه خود معرفی کنیم به طور یقین از اثرات مثبت آن بهره مند خواهیم شد.
در این جلسه آقای آل یعقوب مدیر مالی دانشگاه پیام نور استان با تشکر از زحمات همه همکاران نکاتی را در خصوص حق التدریس اساتید وبرنامه ریزی مناسب به منظور تامین هزینه ها بیان نموده و از همه همکاران خواست با همدلی درراستای تحقق اهداف دانشگاه تلاش نمایند.
در ادامه جلسه هریک از حاضرین به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود برنامه ریزی دروس و تقویم آموزشی دانشگاه پرداخته و برخی مشکلات موجود را بیان نمودند که در پایان جلسه پس از جمع بندی نظرات در راستای حل برخی موانع و مشکلات موجود خانم محمد علیزاده مدیر آموزش استان پاسخگوی همکاران برنامه ریزی شده و از آنان خواست با ارسال مستمر دیدگاهها و مشکلات خود ستاد استان را درارائه خدمات بهینه یاری نمایند.  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ