اخبار
1397/8/2 چهارشنبهبا حضور مسئولین دانشگاه پیام نور استان و مرکز تبریز
کاروان دانشجویی زائرین اربعین حسینی مرکز تبریز با بدرقه مسئولین عازم کربلا شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی :

مراسم بدرقه کاروان دانشجویی زائرین اربعین حسینی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز با حضور دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور ، اعضای هیئت رئیسه ستاد استان و دکتر فضلی رئیس مرکز تبریز ، برگزار شد.
در این مراسم زائرین اربعین حسینی با حضور در نمازخانه مرکز به قرائت زیارت عاشورا پرداخته و سپس با بدرقه مسئولین حاضر عازم این سفر معنوی شدند تا به خیل عظیم عاشقان و دلداگان سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین ( ع ) بپیوندند.
دکتر معصومی ضمن آرزوی توفیق الهی برای همه زائران در این سفر معنوی ، گفت : امروز دشمنان اسلام از این حرکت مردمی و معنوی هراسان هستند و می دانند که این اتحاد و همبستگی بین مسلمانان تمام نقشه های شوم آنان را نقش برآب خواهد کرد.
ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص اربعین حسینی و اهمیت این اتحاد و همدلی مسلمانان ، گفت : سال به سال شاهد رونق و شور و اشتیاق بیشتر برای این سفر معنوی هستیم و این نشان از درماندگی دشمن در رسیدن به اهداف خود هست و امیدوارم همه این جوانان و دانشجویان که عازم کربلای معلی هستند از برکات فراوان این سفر بهره مند شده و به سلامت به آغوش خانواده های خود بازگردند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ