نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس مطرح کرد صندلی‌های خالی در پیام نور ماحصل نبود مرحله تکمیل ظرفیت/وزارت علوم دانشگاه پیام نور را به حال خود رها نکند
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: نمایندگان سووال کننده از وزیر علوم پیگیر وضعیت منطقه بندی دانشگاه تا مرحله رسیدن به نتیجه هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدحسین فرهنگی، با اشاره به پیگیری عدم اقناع نمایندگان مجلس از وزیر علوم در خصوص منطقه بندی دانشگاه ها و طرح آمایش آموزش عالی اظهار داشت: مکاتبات در این خصوص توسط ریاست محترم مجلس انجام شده و رونوشتی نیز برای نمایندگان سووال کننده فرستاده شده تا پیگیر این وضعیت تا  مرحله رسیدن به نتیجه باشند.

صندلی‌های خالی در پیام نور ماحصل نبود مرحله تکمیل ظرفیت

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:حتی در خصوص مشکل تکمیل ظرفیت در دانشگاه پیام نور نیز در کمیسیون آموزش و تحقیقات با وزیر علوم نکاتی مطرح شد که با توجه به نبود مرحله تکمیل ظرفیت در سه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در سال جاری باید فکری برای صندلی‌های خالی این دانشگاه گرفته شود.

لزوم اختصاص مرحله تکمیل ظرفیت برای دانشگاه پیام نور

وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور به دلیل واحدهای زیادی که در کشور دارد و نبود منابع مالی کافی  برای اداره شدن توسط وزارت علوم، شایسته است که وزارت علوم همچون دانشگاه‌های غیرانتفاعی برای این دانشگاه نیز مرحله تکمیل ظرفیت ایجاد کند تا مشکل این دانشگاه تا حدی حل شود و صندلی‌های خالی این دانشگاه پر شود.

وزارت علوم دانشگاه پیام نور را به حال خود رها نکند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد:دانشگاه پیام نور نباید به حال خود رها شوند و وزارت علوم و شخص وزیر وظیفه دارد برای حل مشکلات این دانشگاه برنامه‌ای مشخص تهیه و تدوین کند تا با اجرایی شدن این برنامه‌ها، بتوان این دانشگاه را از مشکلات دچار شده نجات داد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر