اخبار
1397/7/7 شنبهدکتر معصومی در پانزدهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور
تخصص یک اشتغال است.

.

در پانزدهمین همایش ملی شیمی که در استان اردبیل و شهر سرعین برگزار شد، دکتر بخشعلی معصومی رئیس دبیر خانه منطقه 3 کشور، یکی از سخنرانان افتتاحیه این همایش بود که روند اجرایی همایش را تشریح کرد.

دکتر معصومی با اشاره به حضور نخبگان کشوری در این همایش گفت: حضور اساتیدی مانند پروفسور یاوری، پروفسور گنجعلی و پروفسور همتی و سایر اساتید برجسته کشوری در این همایش نشان دهنده کیفیت بالای این کنفرانس است و میتوان با پیوند دادن خروجی همچین همایش های علمی با صنعت کشور، در ارتقاء کیفیت کالای ایرانی پیشگام بود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در دیگر سخنانی با یادآوری ویژگی های ممتاز دانشگاه پیام نور بیان کرد: کتاب محور بودن و آزمون محور بودن دو عامل بسیار مهم در افزایش اعتماد بنفس دانشجویان دانشگاه پیام نور است  و فارغ التحصیلان که در آزمونهای مختلف موفق می شوند بر تاثیر عمیق این دو عامل اذعان دارند.

ایشان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور هم در تولید علم موفق بوده است و هم در کارآفرینی بیان کرد: ما اعتقاد داریم دانشجویی که تخصص لازم را کسب کرده باشد یک بیکار محسوب نمی شود بلکه نیروی متخصص نه تنها برای خود اشتغال تولید می کند بلکه برای دیگران نیز کارآفرینی می کند.

ایشان ضمن تاکید بر توسعه مراکز تحقیقات و نوآوری در صنعت کشور افزود: بخش تحقیقاتی مراکز صنعتی راکد یا غیر فعال است و برای اینکه تولیدکنندگان محصولاتی با کیفیت تولید کنند، باید  مراکز تحقیقاتی و علمی ایجاد کنند و برای مشکلات خود چاره اندیشی نمایند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ