اخبار
1397/7/14 شنبهدکتر معصومی در دیدار با دکتر مجیدی رئیس دانشگاه تبریز
تعامل بین دانشگاههای استان در راستای تحقق اهداف آموزش عالی ضروری است .

.

به گزارش روابط عمومش دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی :

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی و رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور کشور ، دردیدار با دکتر مجیدی ، ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان رئیس دانشگاه تبریز و آرزوی توفیق و سربلندی در منصب جدید ، گفت : تعامل فی مابین دانشگاههای استان در راستای تحقق اهداف آموزش عالی ضروری و مورد نیاز امروز جامعه است .

ایشان با اشاره به وضعیت هرم سنی جوانان در کشور و کاهش آمار دانشجویان دانشگاهها ، گفت : در زمینه آمایش علمی و رشته های دانشگاهی باید با آینده نگری و بررسی نیازهای علمی کشور حرکت کنیم و بتوانیم با شناسایی نیازها و پتانسیل های موجود کشور ، آینده کشور را به دست جوانان مومن و انقلابی و متعهد و متخصص تضمین نماییم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به برخی از ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه پیام نور ، به عنوان یکی از قطب های آموزشی استان ، گفت : آماده ایم تا با ایجاد بسترهای لازم در زمینه های مختلف علمی ، پژوهشی ، فرهنگی ، ورزشی و .. همکاری های لازم را با دانشگاه تبریز به عنوان دانشگاه مادر استان داشته باشیم .

دکتر مجیدی رئیس دانشگاه تبریز نیز ضمن قدردانی از حضور دکتر معصومی و هیئت همراه ، گفت : دانشگاه تبریز به عنوان یکی از دانشگاههای قدیمی و با سابقه بسیار درخشان کشور می باشد و آماده ایم تا با بررسی امکانات و پتانسیل های موجود در دانشگاههای مختلف  استان و تعامل فی مابین حرکت های قابل قبولی در رشد و تعالی دانشگاههای استان برداریم . 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ