شرکت اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در تجمع حمایتی از جبهه مقاومت اسلامی و مردم ستمدیده سوریه


تجمع حمایتی اساتید وکارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نوراستان آذربایجان شرقی به همراه دانشگاهیان دانشگاههای استان از جبهه مقاومت اسلامی و مردم ستمدیده سوریه به همراه بدرقه کاروان کمک ‌های انسان دوستانه آنان با حضور جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تبریز مقابل مسجد دانشگاه تبریز برگزار شد.
 این مراسم به منظور فرهنگ سازی برای کمک به مظلومان جهان و به ویژه برای کمک و حمایت مادی و معنوی از جبهه مقاومت اسلامی و مردم ستمدیده سوریه بوده است. قشر نخبه و جامع دانشگاهی با این حرکت ‌بار دیگر نشان دادند که مثل همیشه و با بصیرت تمام در راه حفظ و دفاع از ارزش های اسلامی و ولایت و امامت و حمایت مظلومان جهان آماده جانثاری هستند.
یادآور می‌شود: طی یکسال گذشته اعضای محترم هیئت علمی و اساتید محترم مدعو - کارکنان خدوم و دانشجویان فرهیخته دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی مبلغ قریب به 25 میلیون تومان بصورت نقدی و غیرنقدی شامل لوازم و اقلام مورد نیاز (پتو لباس آب معدنی و....) به مردم ستم دیده سوریه و جهت حمایت از مدافعان حرم کمک نموده اند.
 
شایان ذکراست از 18 شهید مدافع حرم استان سه شهید دانشجوی پیام نور این استان می باشد و آمار شهدای دانشجوی مدافع حرم پیام نورکشور 28 شهید میباشد که در بهمن ماه امسال یادواره این شهیدان عزیز توسط دانشگاه پیام نورکشور بصورت کشوری برگزار خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما