همایش پیشگامان بصیرت با حضور نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز آیت الله مجتهد شبستری و جمعی از فرهیختگان ،دانشگاهیان و مسئولان کشوری و استانی در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد .
همایش پیشگامان بصیرت با حضور نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز آیت الله مجتهد شبستری و جمعی از فرهیختگان ،دانشگاهیان و مسئولان کشوری و استانی در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد .
آیت الله مجتهد شبستری در همایش ملی پیشگامان بصیرت در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهار کرد: ۹دی ماه روز بصیرت نامیده شد برای اینکه در فتنه ۸۸ مسائل پیچیده ای اتفاق افتاده بود که هدف آن براندازی نظام اسلامی و به هدردادن خون شهدا بود.
وی افزود: فتنه ۸۸ مسئله ای از پیش طراحی شده توسط استکبار جهانی بود. ادعای تقلب ظاهر قضیه و قضد براندازی نظام اسلامی باطن قضیه ۸۸ بود.
وی ادامه داد: فریب خوردگان و معترضان باید از راه های قانونی اعتراض خود را اعلام می کردند اما متاسفانه با اردوکشی خیابانی با مزدوران و اجانب دست به دست هم داده و هفت ماه کشور را دچار آشوب کردند.
آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه در حماسه ۹ دی ماه فتنه سبز کاغذی از بین رفت، تاکید کرد: به عقیده ما فتنه ۸۸بعد از جنگ تحمیلی خطرناک ترین توطئه استکبار علیه انقلاب اسلامی بود که با هوشیاری رهبری و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران این فتنه خاموش شد.
گفتنی است در پایان این مراسم با لوح تقدیری از زحمات آیت الله محسن مجتهد شبستری تجلیل به عمل آمده و هم چنین از تمبر اختصاصی حماسه ۸ دی ماه ۸۸ تبریز رونمایی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما