جشنواره نشریات دانشجویی استان آذربایجان شرقی - کنکره شهدای دانشجو 20 الی 22 آذر 95 به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.

این جشنواره به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان، و سازمان بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی، درمحل دائمی نمایشگاه های دانشگاه شهیدمدنی اذربایجان با حضور دکتر ولی زاده رئیس دانشگاه ، حاج آقا شیرمحمدی ، مسئول نهاد مقام معظم رهبری، دکتر مهرور معاون فرهنگی و اجتماعی و جمعی از مسئولین و مدیران دانشگاه، افتتاح گردید. دکترولی زاده ضمن بازدید از غرفه های دانشگاههای مختلف، دقایقی نیزدر غرفه رسانه ای جشنواره به سخنرانی پرداخت.
وی نشریات را یکی از راه هایی دانست که دانشجویان حرف دلشان را در این قالب مطرح میکنند و ضمن تقدیراز دست اندرکاران برگزاری این جشنواره، افزود: امیدواریم با اجرای این جشنواره فاخر بهمراه مجموعه ای از کارهای فرهنگی راه برای پیشرفت هرچه بیشترامورات فرهنگی فراهم شود.
شایان ذکر است نشریات دانشجویی دانشگاههای استان آذربایجان شرقی با شرکت ۱۳۳نشریه درقالب های مختلف با هم به رقابت پرداختند.
نشریات دانشگاه پیام نورمرکز  تبریز با 12 عنوان نشریه در بخش نمایشگاهی این جشنواره شرکت کرده بودند که سه عنوان نشریه، با عناوین «در مسیر»، «صدا دانشجو» و «دنیای صفر و یک» مفتخر به کسب شش مقام در رتبه های اول، دوم و سوم در بخش های مختلف شدند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما