اخبار
1397/4/16 شنبهپیام قدردانی رئیس دانشگاه پیام نور درخصوص برگزاری امتحانات پایان ترم
تلاش شبانه روزی همکاران در برگزاری امتحانات قابل تقدیر است

.

دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی از تلاش ارزنده کلیه همکاران این دانشگاه در برگزاری موفق امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی در این پیام آمده است : برگزاری امتحانات متمرکز به صورت همزمان در سراسر کشور یکی از ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است که نقشی بسزا در سطح دانش فارغ التحصیلان این دانشگاه دارد و دانشگاه پیام نور بر خود می بالد که با شیوه آموزشی محتوا محور و همچنین برگزاری آزمون های متمرکز توانسته به شکلی موثر، بر بار علمی دانشجویان و دانش آموختگان بیفزاید تا حدی که هر ساله درصد بالایی از کرسی های دوره تحصیلات تکمیلی در بهترین دانشگاه های دولتی به دانش آموختگان این دانشگاه اختصاص می یابد.
بدون شک این موفقیت در گرو خدمت خالصانه تمامی همکاران دانشگاه پیام نور در سراسر کشور است که ضمن فراهم آوردن بسترهای آموزشی مورد نیاز دانشجویان، دلسوزانه در جهت ایجاد امنیت خاطر، آرامش و نظم حوزه های امتحانی نیز اهتمام می ورزند .
اینجانب حضور موثر و تلاش ارزنده کلیه همکاران را در برگزاری موفق امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی96-97 صمیمانه ارج نهاده و آرزوی توفیق روزافزون را برای خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ