اخبار
1397/4/13 چهارشنبهحجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور در تبریز
مردم صبور و عزیز ما همواره با انقلاب همراهی کرده اند.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی :

کارگاه آموزشی نوررضوی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور برای اعضای علمی و اساتید دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی در محل سالن علامه جعفری مرکز تبریز برگزار شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر و تشکر از حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی و هیئت همراه در دانشگاه پیام نور این استان ، گفت : فرماندهان جنگ نرم به فرموده مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) اساتید دانشگاهی هستند و امروزه با توجه به تهاجم گسترده فرهنگی دشمن وظیفه ای سنگین داریم که باید به آن عمل کنیم تا آینده جوانان و کشور عزیزمان بیمه شود.
رئیس استان با اشاره به اینکه دشمن از جنگ سرد بر علیه ما مایوس و ناامید شده و می داند که توان مقابله با ما در این زمینه را ندارد ، گفت : دشمنان قسم خورده نظام با ایجاد تفکرهایی باطل و منحرف همچون داعش و طالبان سعی در رخنه و نفوذ در اعتقاد و باور ملت ما دارند ولی خوشبختانه مردم فهیم و با فرهنگ کشور ما که تعصب عمیقی به خاک ایران اسلامی دارند اجازه این کاررا به دشمن نداده و نخواهد داد. 
دکتر معصومی با اشاره به نقش برجسته اساتید دانشگاه در آینده کشور ، گفت : خط مقدم بحث تکریم ارباب رجوع در برخورد اساتید با دانشجویان در کلاسهای درسی هست و هراندازه در این زمینه اساتید ما دقت عمل داشته و به نحو مطلوب عمل نمایند به همان اندازه ما شاهد رشد در تمامی شاخص های یک دانشگاه مطلوب خواهیم بود. 
حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی در تبریز و تقدیر اززحمات ایشان ، گفت : اساتید الگوی دانشجویان هستند و دانشجو به رفتار و گویش و اخلاق استاد خود توجه خاصی دارد و استادی که خود ساخته نباشد نمی تواند یک دانشجوی خود ساخته تربیت نماید. .
ایشان با بیان اینکه نگاه اساتید به مسائل ارزشی و مفهوم حاکمیت اسلامی بسیار مهم هست ، گفت : اینگونه مسائل و نوع تفکر استاد در ذهن دانشجو تاثیر مستقیم دارد و باید بکوشیم این تاثیر گذاری مثبت باشد تا شاهد تربیت دانشجویانی انقلابی بیش از پیش باشیم . 
حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی نیز ضمن قدردانی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی و همدلی و همراهی آنان در اداره امور جاری ، گفت : مردم صبور و عزیز ما همواره با انقلاب همراهی کرده اند ولی نگرانی که امروز وظیفه مارا سنگین تر از گذشته کرده است بحث شبهاتی هست که دشمنان با طراحی های گوناگون به دین وارد می کنند تا با افزایش آن در بین دانشجویان به اهداف خود برسند.
ایشان با بیان اینکه هیچگاه تاکنون شاهد این همه هجمه در فضاهای مختلف مجازی علیه دین نبوده ایم ، گفت : این کارها وظیفه ما علما و اساتید حوزه علوم انسانی را بسی مشکل کرده است و باید در برابر آن تلاشی مضاعف داشته باشیم .
ایشان با اشاره به بخشی از سخنان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص جوانان ، گفت : به فرموده رهبر انقلاب افتخار می کنیم که با وجود این همه مشکلات  مردم ما وقتی مشکلات پیش می آید در برابر دشمن و مشکلات پیش رو سینه سپر می کنند و این در طول تاریخ بی نظیر است .
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به زندگی اسلامی و سبک آن و ارائه مطالبی ارزنده در این حوزه به جمع حاضر ، گفت: ما بازندگی اسلامی و سبک های آن فاصله هایی داریم و هنوز بسیاری از کتب ما در این حوزه غربی هست که باید همگی تلاش کنیم تا این فاصله ها روز به روز کمرنگ تر شود.
در ادامه این کارگاه آموزشی استاد اسدپور از مهمانان ویژه این مراسم به تدریس عناوین کارگاه آموزشی نور رضوی برای اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان پرداختند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ