72 پروژه با اعتباری بیش از 43 میلیارد تومان اعتبار در دانشگاه پیام نور به بهره برداری رسید


به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ۷۲ طرح عمرانی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور افتتاح شد و دو نمایندگی دانشگاه پیام نور در خارج از کشور به بهره برداری رسید.
به گزارش  روابط عمومی دانشگاه پیام نور:  دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی  رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم افتتاح همزمان ۷۲ پروژه عمرانی، دو نمایندگی خارج از کشور این  ۷۲ پروژه دارای ۸۷ هزار مترمربع فضای فیزیکی و برای آن بیش از ۴۳ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی در  ادامه گفت: در یک سال و نیم گذشته، فعالیت های  ارزنده ای در دانشگاه پیام نور انجام شده است.
دکتر رستمی ابوسعیدی افزود: زمانی که من وارد این دانشگاه شدم بند «و» که مربوط به حقوق اساتید و کارکنان بود یک میلیارد ریال تخصیص داده شده بود که با تلاش هایی که دانشگاه صورت داد این بند به ۲۴۵ میلیارد تومان رسیده است.
رئیس دانشگاه پیام نور تاکید کرد: درآمد غیرشهریه‌ای دانشگاه پیام نور، ۳۰ میلیارد تومان بوده و ۷۰ میلیارد تومان نیز از طریق صرفه جویی‌ها به دست آورده است که توانسته این طرح‌ها را به پایان برساند.
وی ادامه داد: بیش از ۴۵۰۰ عنوان درسی در قالب محتوای تصویری و صوتی تولید شده واین درراستای تامین منابع  ۱۳۲ رشته محل الکترونیکی  است که در این دانشگاه ایجاد شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور از وزیر علوم درخواست کرد  فرصت اساتید پیمانی مشرو ط باقیمانده را برای کسب شرایط تخصصی تمدید کند .
دکتر رستمی ابوسعیدی در ادامه به فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه بسیار روند خوبی داشته به طوری که ما شبکه آزمایشگاهی شاپنا راه‌اندازی کردیم.وی در ادامه گفت اقدام موثری درخصوص مدیریت منابع  دانشگاه جهت استفاده بهینه صورت گرفته است ودرراه اندازی سامانه مدیریت خدمات وارئه سرویس های  دانشگاه ها به میسر منظور است .
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما