رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان‌شرقی: راه‌اندازی مجمع خیران و مراکز رشد در دانشگاه‌های پیام نور
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، دکتر معصومی ریاست دانشگاه پیام نور استان ، اعضای هیات رئیسه و دکتر خدادادی نماینده محترم ملکان و رئیس کمسیون اجتماعی مجلس از دانشگاه پیام نور واحد ملکان بازدید بعمل آوردند..
بخشعلی معصومی در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف دانشگاه پیام نور واحد ملکان  در نشست اعضای هیأت علمی و کارکنان این مرکز هدف از برگزاری این نشست‌ها را بررسی مسائل و مشکلات مراکز و واحدها، اتخاذ تصمیمات مناسب و بهینه‌سازی امور اعلام و اظهار داشت: باید تدبیری اندیشیده شود تا کمبود دانشجو جبران شود.
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی به امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه پیام نور استان و پارک علم و فناوری اشاره و اظهار کرد: در تلاشیم نسبت به ایجاد و راه‌اندازی مراکز رشد در سطح مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور اقدام کنیم.
دکتر خدادادی در ادامه این نشست افزود : دانشگاه پیام نور از جمله دانشگاه هایی است که از لحاظ علمی از رتبه بالایی برخوردار است  و دانشجویان پیام نوردارای سواد علمی قابل تقدیری هستند ودر خصوص تصویب رشته ها و ایجاد مراکز رشد در مراکز و واحدها تلاش خود را خواهید کرد تا جایگاه دانشگاه پیام نور در سطح استان عالی تر شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما