ریاست دانشگاه پیام نور استان دکتر معصومی در پنجمین نشست با روسای محترم مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان : آزمایشگاه ها و گارگاه های موجود در مراکز و واحدها تجهیز خواهد شد / افتتاح دو پروژه عمرانی در دهه فجر


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان پنجمین نشست ریاست محترم استان و اعضای هیات رئیسه با روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان برگزار گردید.
در این نشست ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان ضمن خوش آمد گویی و عرض تبریک به مناسبت فرار رسیدن دهه مبارکه فجر گفت : دهه فجر انقلاب اسلامی از ایام الهی است،
  با پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد به طوری که پس از پیروزی انقلاب اسلامی نام ایران در حوزه های علمی بلندآوازه شد و مقام بالا و رتبه والایی در سطح بین المللی بدست آورد و این دستاوردی است که باید برای آن خدا را شاکر باشیم.
دکتر معصومی ضمن تقدیر و تشکر از روند برگزاری امتحانات در نیمسال اول تحصیلی 96-95 گفت : رعایت دقیق آیین نامه،
 برگزاری به موقع و بی نقص امتحانات  از شاخصه های مهم برگزاری امتحانات پایان ترم پیام نور است.
وی در ادامه گفت : آزمایشگاه ها و گارگاه های موجود در مراکز و واحد های استان بررسی و تجهیز خواهد شد که بودجه این امر تخصیص داده شده است .
ریاست پیام نور استان اعلام کرد: در ایام مبارکه دهه فجر
2 پروژه عمرانی ، مجتمع فرهنگی پیام نور مرکز مرند و واحد اسکو با زیربنای404 متر مربع   و با اعتباری بالغ بر 3500 میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما