اخبار
1397/4/17 يكشنبهافتتاح مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) مرکز مشاوره استان افتتاح شد.

.

به گزارش روابط عمومی استان آذربایجانشرقی :

همزمان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور کشور ، مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی افتتاح شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی ضمن ابراز خرسندی از حضور جچت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی و هیئت همراه در شهر تبریز و تقدیر و تشکر از مسئولین سازمان مرکزی در راستای بهبود امور جاری ، گفت : پس از پیگیریهای مستمر و تلاش مسئولین و مدیران اجرایی ستاد استان موفق به اخذ مجوز تاسیس مرکز مشاوره از سازمان بهزیستی استان شدیم و با افتتاح این مرکز امیدواریم درراستای ارائه خدمات به خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور استان و عموم مردم استان و همچنین درآمدزایی برای دانشگاه قدمهای موثری برداریم .
ایشان با بیان اینکه وجود اساتید مجرب و متعهد در رشته های مختلف برای دانشگاه یک پتانسیل بسیار بالایی می باشد گفت : در این مرکز مشاوره که در زمینه های مختلف کار مشاوره و خدمات رسانی صورت خواهد گرفت تمامی اساتید از خود دانشگاه پیام نور استان خواهند بود و همین امر باعث بالا بودن کیفیت و رضایتمندی ارباب رجوع خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی نیز ضمن تقدیر از مسئولین اجرائی دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی و دکتر معصومی ، در خصوص عملیاتی کردن تصمیمات اخذ شده در سازمان مرکزی ، گفت : امیدواریم بتوانیم با همدلی و تلاش بیش از پیش برمشکلات غلبه کرده و شاهد رشد و بالندگی بزرگترین دانشگاه دولتی کشور بیش از پیش باشیم .
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در دانشگاه پیام نور سپس با حضور در جمع مدیران استانی دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی از نزدیک با آنان آشنا شده و در جریان امورات اجرایی دانشگاه قرار گرفت .
در این جلسه صمیمی حاج آقا نبوی برای کلیه کارکنان زحمت کش دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی آرزوی توفیق کرده و از آنان خواست با همت و همدلی در پیشبرد اهداف دانشگاه تلاش نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ