دکتر معصومی در مراسم افتتاح کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات اداری و استخدامی گفت : با برگزاری جلسات هم اندیشی و هم افزایی مشکلات دانشگاه پیام نور به زودی رفع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان ، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات اداری و استخدامی با حضور معاونین و کارشناسان محترم اداره کل امور اداری سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و مدیران و کارشناسان امور اداری 10 استان برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه این کارگاه دکتر معصومی ضمن خیر مقدم به معاونت اداری دانشگاه پیام نور مهندس ارجمندی و مهندس عظیمی مسئول برگزاری گارگاه و برنامه ریزی ، مدیران امور اداری وکارشناسان  10 استان ، تشکر ویژه ای از دکتر حسنی معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور که اجازه برگزاری کارگاه اموزشی برای آشنایی با قوانین و مقررات امور اداری در ۳ استان دادند که یکی از این افتخارات برگزاری نصیب شهر تبریز شده است . 
معصومی خاطر نشان کرد : تاثیر برگزاری این گونه کارگاهها در مرحله اول پاسخ به سوال کارمندان  و در مجموع اشنایی با بخش نامه و آیین نامه های اداری است که ضروری است سالی یک یا دوبار برگزار گردد .
دکتر معصومی افزود : بنده از سال ۱۳۶۸ در این مجموعه بعنوان هیات علمی مشغول بودم و و روز های سخت این دانشگاه را دیده ام ولی اکنون به همت و تلاش مسئولین دانشگاه، دانشگاه در دوران بالندگی و افتخارآفرینی در زمینه های آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی قرار دارد و امیدوار هستیم که فن آوری که بروز رسانی میشود بتواند گره گشای مشکلات اداری دانشگاه باشند که تا حالا هم بوده است و سیستم اتوماسیون اداری که الان در دانشگاه استفاده میشود باعث شده است که نامه ها در اولین فرصت بدست مسئول مربوطه برسد و ارباب رجوع و کارمند پاسخ لازم را دریافت نماید و باعث کاهش هزینه ها و نیز از اتلاف وقت جلوگیری نموده است.
دو رکن اساسی که دانشگاه در سیستم آموزش خود از آن استفاده میکند کتاب محور و آزمون محور بودن است که در تمام مراکز و واحدها به صورت یکسان برگزار میشود و هزینه کمی برای دولت دارد تقریبا حدود یک دهم هزینه ای که دولت برای سایر دانشگاها هزینه می کند صرف میکند .
معصومی در راستای حل مشکلات هیئت علمی دانشگاه پیام نور گفت : به زودی مشکلات مادی و سایر مشکلات هیئت علمی دانشگاه نیز حل خواهد شد و اساتید و سایر کارمندان از این بابت نگران نباشند .
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما