رئیس دانشگاه پیام نور استان دکتر معصومی : تجهیزو توسعه دانشگاه های پیام نور در شهرستان ها نیازمند توجه خیرین می باشد.
به گزارش روابط عمومی استان  ، دکتر بخشعلی معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان در مراسم تکریم و معارفه روسای جدید دانشگاه پیام نور مرکز هشترود و بازدید ازاین مرکز افزود : هر خیری که برای دانشگاه پیام نور در شهرستانها کمک مالی کند دانشگاه استان دو برابر آن را متهد می شود برای دانشگاه پرداخت کند .
وی گفت : کمک های خیرین برای تجهیز آزمایشگاه و کارگاه دانشگاه مورد نظر خیرین هزینه خواهد شد .
معصومی یکی از اهداف اصلی دانشگاه پیام نور را ارتقاء سطح علمی و گسترش و توسعه عدالت آموزشی برشمرد و گفت : دانشگاه پیام نور جزء دانشگاههای برتر کشور است که آموزش را به در خانه های مردم برده و بیشترین خدمات علمی را در سنگر علم و دانش ارائه نموده است.
وی ضمن برشمردن گوشه هایی از فعالیتهای علمی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور استان دارای 29 مرکز و واحد ، بیست و چهار هزار دانشجو،۲۰۸هیات علمی ثابت و دوهزارو۵۰۰ مدرس است.
وی گفت : دانشگاه پیام نور در استان 29 واحد و مرکز آموزشی را از آن خود کرده و سالانه دو بار به صورت کنکور سراسری و آزمون های فراگیر دانشجو می پذیرد 
وی ادامه داد مرکز هشترود جزء مراکز قدیمی استان است که تاکنون نتوانسته است جایگاه خود را به خوبی پیدا کند و باید برای گستذش و پیشرفت این دانشگاه تلاش کرد.
حسن مستفید فرماندار هشترود نیز ایجاد مراکز رشد و دانش بنیان را درهشترود خواستار شد و گفت : باید با توجه به نیاز منطقه رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاهها ایجاد شود.
فرماندار هشترود افزایش رشته های فنی در مقاطع کارشناسی و ارشد را ضروری دانست و گفت : با توجه به کشاورزی و اقتصادی بودن منطقه ایجاد رشته های مربط با نیاز منطقه نیز ضروری است.
وی در ادامه خواست هر چه سریعتر محوطه و سالن ورزشی دانشگاه پیام نور تکمیل و ایجاد شود.
در این آئین ازخدمات 50 ماهه محسن امامقلی زاده تجلیل وتکریم و اسکندر شیرازی به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز هشترود معارفه شد.
شایان ذکر است شیرازی دارای مدرک دکترای مدیریت و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مرکز هشترود و سابقه 10 سال تدریس در دانشگاه را دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما