دیدار ریاست دانشگاه پیام نور دکتر معصومی با مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دکتر معصومی : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه امری ضروری است/وظیفه دانشگاه در کنار علم و دانش فرهنگ سازی است .


به گزارش روابط عمومی استان ،  نشست صمیمی با حضور دکتر معصومی ریاست پیام نور استان ،  دکتر صمدیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مهندس قره باقی  مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز برگزار گردید .

دکتر معصومی ضمن خوش آمد گویی به مدیر کل محترم بنیاد شهید استان و هیات همراه اذعان کرد : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه امری ضروری است و وظیفه دانشگاه در کنار علم و دانش فرهنگ سازی است .دانشگاه پیام نور در زمینه آموزش تعهد و فرهنگ سازی بین دانشجویان همیشه پیش قدم بوده است و در این زمینه هدفمند حرکت خواهیم کرد تا فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانشجویان نهادینه شود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تبریک به انتصاب بجا و شایسته دکتر معصومی به ریاست پیام نور استان گفت : راه شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت به دانشجویان باید انتقال داده شود  و دانشگاه پیام نور در این امر قدم های بسازی را برداشته است

دکتر صمدیان  تأکید کرد: اگر اکنون افتخار زیارت شهدا برایمان مقدور نیست ولی افتخار خدمتگزاری به خانواده و یادگاران آنها را داریم. امروز جهان در برابر کشور ایران سر تعظیم فرود می آورد که به برکت خون شهدا است . تشکیل ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر در راستای حمایت از خانواده های شاهد و ایثارگر است و طرح آموزش عالی دانشجویان شاهد و ایثارگر از وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما