اخبار
1397/4/7 پنجشنبهپیام نور مرکز تبریز میزبان داوطلبین کنکور سراسری
فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در هر مقطعی جزو بهترین و با سوادترین دانشجویان کشور هستند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی :

همزمان با برگزاری کنکور سراسری ، دانشگاه پیام نور مرکز تبریز میزبان 2500 نفر از داوطلبین گروههای آزمایشی در دو روز پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه بود.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن بازدید از حوزه های امتحانی تبریز و اسکو ، با تاکید برتوانمندیهای دانشگاه پیام نور در حوزه های مختلف اجرائی و علمی ، گفت : واگذاری برگزاری چنین امتحان مهم و در سطح کشوری به دانشگاه پیام نور نشان از اعتماد مسئولین به این دانشگاه دارد.
ایشان با بیان اینکه این جوانان آینده سازان و مدیران و مسئولین آینده کشور هستند ، گفت : ما در دانشگاه پیام نور مرکز تبریزبا داشتن بیش از 100 رشته در مقطع کارشناسی و نیز سایر مراکز و واحدهای استان با داشتن رشته های متنوع کارشناسی و بهره مندی از اعضای علمی توانمند و متعهد و کادر اجرایی با تجربه ، آماده پذیرش و ارائه خدمات به نحو مطلوب به این داوطلبین عزیز هستیم .
رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به توانمندیهای آموزشی دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ، گفت : فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در هر مقطعی جزو بهترین و با سوادترین دانشجویان کشور هستند و این به وضوح در بسیاری از امتحانات استخدامی و ورودی دستگااههای اجرایی کشور قابل رصد است .
دکتر معصومی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان گروههای آزمایشی ، گفت : آماده پذیرش و ثبت نام از قبولین این امتحان سراسری در ماههای آتی هستیم و امیدواریم بتوانیم با استفاده از پتانسیل های بسیار بالای دانشگاه پیام نور در آینده ایران عزیز اسلامی و آبادانی و پیشرفت بیش از پیش آن نقش تاثیر گذاری داشته باشیم .
دکتر معصومی پس از بازدید از حوزه امتحانی مرکز  تبریز با حضور در حوزه امتحانی دانشگاه پیام نور اسکو ، از نزدیک در جریان برگزاری کنکورسراسری در این مرکز قرار گرفت .
شایان ذکر است دانشگاههای پیام نورمراکز تبریز، اسکو ، شبستر ، میانه و هشترود به عنوان حوزه امتحانی کنکور سراسری سال 1397 از سوی سازمان سنجش انتخاب شده اند که در روزهای 7 و 8 تیرماه میزبان داوطلبین گروههای آزمایشی هستند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ