تبریک سال نو
پیام تبریک دکتر معصومی به مناسبت آغاز سال نو دکتر معصومی در پیامی آغاز سال 1397 را تبریک گفت .بنام خالق هستی آفرین
بهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد.
سال جدید با فصل بهار آغاز می‌شود، ذهن تسخیر دل می‌شود و نیروی شگرف زنگارهای فکر و روح را صیقل می‌دهد و انسان احساس دگرگونی و نوشدن می‌کند.
پیام مشترک بهار ، نوشدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نواندیشی است.
نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع نموده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی در سایه منویات مقام معظم رهبری و ظل توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) پاسداری نماید.
انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر روح پر فتوح امام راحل و شهیدانمان در آغاز سال جدید درود فرستیم.
اینک با پشت سر گذاشتن سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه ملت غیور ایران برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان خواهیم بود . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.سال 97 به فضل پروردگار سال پویایی اقتصادی و تحقق اهداف بلند و سیاستهای اقتصاد مقاومتی در دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی خواهد بود.
در پایان ، در پناه الطاف لایزال الهی و آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی و طول عمر رهبر کبیر و فرزانه انقلاب را دارم و صمیمانه‌ترین تبریکات و شادباش‌ها را به مناسبت سال نو و بهار طبیعت ، به پیشگاه تمامی مردم خوب و با صفای آذربایجانشرقی ، اساتید ، کارکنان ودانشجویان و خانواده بزرگ دانشگاه پیام نورکشور و سایر جوامع دانشگاهی ابراز می‌نمایم .
از ایـزد متعال بـرای همگان سالـی خوش همراه با بهروزی، ، وفاق و پیشرفت را مسألت دارم.

دکتر بخشعلی معصومی
رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر